Zavolejte nám +420 596 312 264, 724 039 260 Napište nám info@sskareality.cz

O nás

Vítáme Vás na našich stránkách realitní kanceláře SSKA - Reality, s.r.o.

 

Naše společnost Vám nabízí veškeré služby v oblasti realit, včetně právního servisu a bezpečné úschovy finančních prostředků.

Jsme realitní kancelář zaměřená na Moravskoslezský kraj.

Zabýváme se zprostředkováním koupě a prodeje nemovitostí, zejména ve městech  Karviná , Ostrava, Frýdek – Místek, a v regionu Beskydy.

Nabízíme také okamžité vykoupení Vaší nemovitosti v případě, že potřebujete mít k dispozici ihned finanční prostředky.

Zajistíme aktuální odhad nemovitosti.

 

Ke každému klientovi máme individuální přístup. Vždy pracujeme s maximálním nasazením, aby byl klient spokojen a my měli dobrý pocit z naši provedené práce.

V dnešní uspěchané době je důležité mít takový domov, kde se budete rádi vracet a vědět, že jste si vybrali to nejlepší bydlení k odpočinku a prožití Vašeho života.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem koupě rodinného domu, bytu, ale i pozemku, kde si můžete rodinný dům postavit dle svých představ.

 

 

 

 

 

Oznámení o uložení projektu fúze sloučením do sbírky listin a upozornění pro věřitele na jejich práva

 

Společnost SSKA-Stavební společnost Karviná, a.s., IČ 483 93 835, se sídlem Bohumínská 1878/6, Nové Město, 735 06 Karviná, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl B, vložka 3059 (dále jen „Nástupnická společnost“) a společnost SSKA-Reality, s.r.o., IČ 268 21 117, se sídlem U Mateřské školy 373/5, Ráj, 734 01 Karviná, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 25820 (dále jen „Zanikající společnost“)

 

společně dále též „zúčastněné osoby“

 

tímto oznamují podle ustanovení § 33 odst. 1 písm. b) zákona č. 125/2008 Sb., o přeměnách obchodních společností a družstev, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o přeměnách“), že do sbírky listin Krajského soudu v Ostravě pro spisovou značku B 3059 a C 25820 byl uložen projekt fúze sloučením zúčastněných osob.

 

Současně zúčastněné osoby upozorňují své věřitele na jejich práva podle § 35 až 39 zákona o přeměnách v souvislosti s fúzí sloučením (dále jen „fúze“), a to zejména, že věřitelé zúčastněných osob, kteří přihlásí své nesplatné pohledávky do 6 měsíců ode dne, kdy se zápis fúze do obchodního rejstříku stane účinným vůči třetím osobám, mohou požadovat poskytnutí dostatečné jistoty, jestliže se v důsledku fúze zhorší dobytnost jejich pohledávek. Marným uplynutím této lhůty právo zaniká. Nedojde-li mezi věřiteli a osobami zúčastněnými na fúzi k dohodě o způsobu zajištění pohledávky, rozhodne o dostatečném zajištění soud s ohledem na druh a výši pohledávky. Jestliže věřitel prokáže, že se v důsledku fúze podstatným způsobem sníží dobytnost jeho pohledávky a osoba zúčastněná na fúzi neposkytla přiměřené zajištění, může požadovat poskytnutí dostatečné jistoty ještě před zápisem fúze do obchodního rejstříku. Právo na poskytnutí jistoty nemají věřitelé, a) kteří mají právo na přednostní uspokojení svých pohledávek v insolvenčním řízení, b) kteří se pro účely insolventního řízení považují za zajištěné věřitele, nebo c) jejichž pohledávky vznikly až po zápisu fúze do obchodního rejstříku.

 

Žádná ze zúčastněných osob nevydala vyměnitelné či prioritní dluhopisy, ani jiné účastnické cenné papíry než akcie, s nimiž by byla spojena zvláštní práva ve smyslu ustanovení §§ 37 a 38 zákona o přeměnách, a proto se neuvádí skutečnosti podle těchto ustanovení týkající se takových cenných papírů. Veškeré vklady do základního kapitálu obou zúčastněných osob byly splaceny. Ustanovení § 39 zákona o přeměnách se proto nepoužije.

 

SSKA-Stavební společnost Karviná, a.s. ( www.sska.cz)

SSKA-Reality, s.r.o. (www.sskareality.cz)

Chcete prodat rychle a výhodně? Jste tu správně

Načítám, prosím vydržte...